Ana Sayfa | Hakkımızda | Mağazalarımız | Yeni Üyelik | Müşteri Hizmetleri | Site Haritası | Yardım | İletişim

Alışveriş Sepetim
...:: 3. Subemizi Zeytinburnu DEMIRCİLER sitesinde faliyettedir ....:: Yapıdek simdi KNAUF FAbrika bayisi ::...
« İç Cephe Ürünleri
İç Cephe Boya ve Renklediriciler
İç Cephe Tavan ve Astarlar
İç Cephe Etkin Çözüm Grubu ve Macunlar
Ana Sayfa İç Cephe Ürünleri İç Cephe Boya ve Renklediriciler

Alpina Renklendirme Sistemi_ARS

Alpina Renklendirme Sistemi_ARS

KARTELADAN RENK SEÇMEK İÇİN
Ürün Kodu : 10006
Marka : FİLLİ BOYA
Fiyatı : 53,84 TL
Kdv Dahil Fiyatı : 53,84 TL
Kur Çevirici :
Havale İnd. (%6) : 50,61 TL
Kredili Peşin Fiyat : 50,61 TL
Stok Durumu : Stoklarımızda
Güncelleme Tarihi : 29.9.2012 21:34:00
Ürün Seçenekleri
KOLİ FİYATI
0.05LT 1 Koli (6 Adet)

10,77 TL
0.3LT 1 Koli (6 Adet)

32,31 TL
0.6LT 1 Koli (6 Adet)

53,84 TL
15LT 1 Koli (1 Adet)
2.4LT 1 Koli (4 Adet)
Renk Seçenekleri ..RENK SEÇMEDEN Devam Etmeyiniz..
Bu Üründen Koli  
 
  • Ürün Bilgisi
  • Taksit Seç..
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Önerileriniz

Ürün Detayları

Colorart

Beyazın Renkleri

Ferah Mekanlar

24 ayrı renk tüpüne sahip olan Alpina Colorart renk tüplerinin belirtilen miktarlarda Filli Boya Beyazı ile karıstırılması ile “Beyazın Renkleri - Ferah Mekanlar” koleksiyonundan ilgili renk elde edilir. Pürüzsüz ve ipeksi mat bir dokuya sahip olan Alpina Colorart, sadece su bazlı ürünleri renklendirmek amacı ile degil, tek basına da güvenle kullanılabilir. Su bazlı akrilik reçine esaslıdır ve her uygulamada en mükemmel sonucu vermeyi saglayan pigmentlerle sahiptir. Baglayıcılar ile zenginlestirilmis olup, Filli Boya Renk Garantisi ile istenen her renk, her uygulamada renk tutturma sorunu olmadan aynen elde edilir.

ÖZELLİKLER

Alpina Renklendirme Sistemindeki tüm ana renkler su bazlı olup yüksek nefes alma özelligine sahiptir. Renklendirme isleminde çok kolay karısır. Yüksek alkali dayanımı olan yüksek silinebilinirlikteki akrilik reçine dispersiyonu kullanıldıgından kesinlikle sabunlasma yapmaz. İpeksi mat karakterlidir.

UYGULAMA ALANLARI

Alpina Renk Sistemi, Beton, brüt beton, sıva, mdf, betopan, tugla, eski boyalı, cam tekstili, boyanabilir duvar kagıtları üzerine uygun astarları ile kullanılır. Saten alçı, macun çekilmis, alt yapısı tamamlanmıs yüzeylerde yüksek dekoratif performansını gösterir. Ayrıca hobi amaçlı ahsap ve kumas boyamada da kullanılabilir.

UYGULAMA

Alpina Renklendirme Sistemi uygulanacak yüzeyler düzgün, saglam, kuru, temiz ve boyayı tasıyabilecek durumda olmalıdır. Kabarmıs ve dökülmüs yerlerin dolu sistemi ile yüzey hazırlıgı yapılmalıdır. Yüzey yapısına ve özelligine göre önerilen astarlar ile astarlanmalıdır. Fırça, rulo veya püskürtme ile iki kat uygulanabilir. Uygulama sırasında ortam ve yüzey sıcaklıgı +5 ºC ile +30 ºC arasında olmasına dikkat edilmelidir. Kireç üzerine direk uygulama yapılmamalıdır. Kullanılan gereçler, islem bittikten sonra su ile temizlenmelidir.

“Beyazın Renkleri – Ferah Mekanlar” kartelasından begenilen renk ismindeki tüp, Filli Boya beyazı ile karıstırılır.

Burada;

2,5 lt için 50 ml’lik Colorart,

7,5 lt için 150 ml’lik Colorart,

15 lt için ise 2 adet 150 ml tüp karıstırılması gereklidir.

Uygulama sırasında, yüzey ve hava sıcaklıgı minimum +5 derece olmalıdır. Çok emici yüzeylerde ve çok sıcak havalarda, astarsız uygulama kesinlikle yapılmamalıdır. Uygulanacak yüzeyler, tozuma karakterli ve/veya çok emici ise (alçı, kireç, badana, özelligini yitirmis, düsük kaliteli emici plastik boyalı yüzeyler, gazbeton …) seffaf karakterli astarlarımız (Alpina Seffaf Astar, Alpina 1/7 Konsantre Astar, Filli Boya Saten alçı Astarı) ile tarama/perdahlama yapılmadan (rulo yüzeyde bir yönde, bir tur attırılarak) uygulanmalıdır.

Dikkat: Seffaf karakterli astarlarımızı (Alpina Seffaf Astar, Alpina 1/7 Konsantre Astar, Filli Boya Saten alçı Astarı) yukarıda belirtilen yüzeyler dısında yapılan uygulamalarda ve/veya perdahlama yapılan durumlarda camımsı bir film olusturmaması saglanmalıdır. Film tabakası olusturulmus yüzeylerdeki parlaklık mekanik yollarla temizlenmelidir. (Zımpara, raspalama…gibi) Aksi taktirde soyulma, çatlama, kabarma rulo izi ve örtücülük problemleri yasanabilir. ç cephelerde yeni sıvalı, beton, brüt beton, betopan, mdf, eski boyalı (su bazlı), macunlu yüzeyler ve sentetik boyalı yüzeylerden su bazlı yüzeylere geçis için zımpara sonrasında pigmentli astarlarımız (Alpina Astar, Alpina Macun Astarı) kullanılmalıdır. Belirlenen mikron kalınlıgında fırça, rulo ile iki kat, airless (püskürtme) ile tek kat uygulama yapılması önerilir. Uygulama esnasında yüzey sıcaklıgının +5°C ile +30°C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Astar, boya uygulama ve kuruma süreleri içerisinde yüzey dondan korunmalıdır. Uygulama sonrasında kullanılan gereçler su ile temizlenmelidir.Dıs Cephe boyalarımızda colorart ürünü ile renklendirme tavsiye edilmez. Kireç ve gevsek tabakalar üzerine direkt boya uygulaması yapılmamalıdır.

Havasız (Airless) Püskürtmede:

Basınç : 140 bar

Meme Açısı : 50 °C

Meme Ölçüsü (inch) : 0.019”

İNCELTME

İstenilen renge ulasmak için aynı isimdeki Colorart tüpleri, inceltmeden, istenilen matlıktaki boya ile karıstırıldıktan sonra;tüm karısım, kullanılan beyaz boyanın üzerine belirtilmis oranında su ile inceltilmelidir.

KURUMA SÜRESİ( 20 ºC, % 65 HR’de)

İlk kuruma : 15 – 30 dakika

İkinci kat uygulama : 4 – 6 saat

Son kuruma : 24 saat

SARFİYAT

Yüzey düzgünlügüne ve emiciligine baglı olarak tek katta 110 - 160 ml/m² arasında degisir. 1 Litre ile tek katta 6-9 m² yer boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalısması yapılmalıdır.

DEPOLAMA

Açılmamıs ambalajında serin yerde, dondan ve direkt günes ısıgından korunarak 2 yıl saklanabilir.

AMBALAJ

150 ml, 50 ml

Yüksek konsantredir.

Baglayıcı oranı yüksektir.

Tek basına sürülebilir

GÜVENL K UYARILARI

S 2 : Çocuklardan uzak tutunuz.

S 13 : Yiyecek ve içeceklerden uzak tutunuz.

S 24/25 : Göz ve deriye temastan kaçınınız.

S 46 : Yutma halinde derhal doktora basvurunuz.

Taksit Seçenekleri

Ürün Yorumları

Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız. Bu ürüne yorum yazmak için tıklayınız.

Üye Giriş Formu

Değerli Ziyaretçimiz;
İşleme devam edebilmek için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz üye değilseniz, Yeni Üye Kayıt Formu nu doldurarak üye olabilirsiniz.
Şifrenizi hatırlayamıyorsanız, Şifre Hatırlatma Formu nu doldurabilirsiniz.
Üye girişi yapmak için, lütfen e-posta adresinizi ve şifrenizi giriniz.
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz :
Beni Hatırla :
   
 

Önerileriniz

Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Siparişiniz ve diğer sorularınız için "Sipariş Yardım Formu" hizmetimizi kullanabilirsiniz.
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
Güvenlik Kod Onayı
 
Merkez: AkmazÇeşme Sok.No:15 Beşiktaş/İstanbul Tel:212-260 80 69 Şube : Örnek Mah.35.Cad.No:15 Ataşehir/İstanbul Tel:216-470 57 42